Mikudagin 21.06.2017:

Heimadystir

U14 dreingir C AB b - B36 d kl. 18:30 (inni í Vika)

 

Hósdagin 22.06.2017:

Heimadystir:

U18 dreingir A AB - HB kl. 19:30 (inni í Vika)

 

Leygardagin 24.06.2017:

Heimadystir

U14 gentur A AB/B71 - KÍ kl. 12:00 (inni í Vika)

U17 gentur AB/B71 - KÍ kl. 10:00 (inni í Vika)

2. deild menn AB - NSÍ kl. 14:00 (inni í Vika)

Útidystir

1. deild menn TB/FCS/Royn - AB kl. 18:00 (við Stórá)

 

Sunnudagin 25.06.2017:

Útidystir

U12 dreingir (bólkur C) TB a+b, AB a, FC Suðuroy kl. 13:30 (við Stórá)

 

Leygardagin 01.07.2017:

Útidystir

U17 gentur EB/Streymur - AB/B71 kl. ? (við Margáir)

Hey tit.

 

Limagjald fyri leikarar, ið leika og venja við AB skal nú gjaldast.

 

Limagjaldið er 600 kr. um árið fyri allar spælarar í U18 og yngri.

Um fleiri systkin eru yngri enn 18 ár, rinda øll 500 kr. í part. Eru fleiri enn tríggir spælarar í húskinum fæst eyka avsláttur.

 

Vit heita á allar leikarar hjá AB at gjalda limagjaldið fyri 2017 sum skjótast.

Hettar er av stórum týdningi fyri, at vit í ungdómsdeildunum kunnu fáa ta útgerð, vit ynskja okkum. 

Hósdagin 08.06.2017:

Heimadystir

U18 dreingir AB - NSÍ kl. 19:30

 

Leygardagin 10.06.2017:

Heimadystir

U7 dreingir AB, B36, NSÍ, KÍ kl. 09:00

U14 gentur AB/B71 - Víkingur kl. 13:30

U17 gentur AB/B71 - Skála kl. 15:15

2. deild menn AB - Skála kl. 17:15

Útidystir

U7-U8 gentur B68, HB, B36, EB/Streymur, AB kl. 10:00 (Toftir)

U8 dreingir KÍ, HB, EB/Streymur, NSÍ, AB kl. 09:00 (Klaksvík)

U8 dreingir ÍF, KÍ, B71, AB kl. 12:00 (Fuglafjørður)

U10 dreingir (bólkur B) KÍ a, 07 Vestur a+b, EB/Streymur a, Skála a, AB a kl. 11:45 (Klaksvík)

U10 dreingir (bólkur E) TB b+c, B36 d+e, Skála b+c, Giza Hoyvík a, AB b+c kl. 12:00 (Trongisvágur)

U10 dreingir (bólkur G) EB/Streymur b, NSÍ b, KÍ d+e+f, HB h+i, AB d+e kl. 11:00 (Eiði)

U16 dreingir B Giza Hoyvík b - AB kl. 16:00

 

Sunnudagin 11.06.2017:

Útidystir

U6 børn B36, EB/Streymur, HB, B68, AB kl. 14:00 (Vágur)

2. deild kvinnur Giza Hoyvík - AB/B71 kl. ?

 

Týsdagin 13.06.2017:

Útidystir

1. deild menn B36 - AB kl. 19:30

 

Hósdagin 15.06.2017:

Útidystir

U18 dreingir KÍ - AB kl. 19:15

Týsdagin 30.05.2017:

Útidystir:

U18 dreingir B36 - AB kl. 19:00

 

Fríggjadagin 02.06.2017:

Heimadystir:

1. deild menn AB - HB kl. 18:00

 

Leygardagin 03.06.2017:

Heimadystir:

U12 dreingir (bólkur G) AB c, B71 a, HB g, B68 b kl. 12:00

2. deild menn AB - Víkingur kl. 15:00

Útidystir: 

U6 dreingir og gentur (bólkur A) HB a, B36 a, KÍ a, AB a kl. 11:30 (Gundadalur n.v.)

U8 dreingir (bólkur A) B36 a+b, 07 Vestur a+b+c, EB/S a, Skála a, AB a kl. 10:30 (Gundadalur n.v.)

U8 dreingir (bólkur G) B36 g+h, KÍ g+h, EB/S b, AB b+c kl. 10:30 (Gundadalur n.v.)

U8 gentur (bólkur A) B36 a+b+c, TB a+b, AB a+b+c kl. 13:00 (Gundadalur n.v.)

U12 dreingir (bólkur F) ÍF a, Giza Hoyvík b, Víkingur a, AB b kl. 13:00 (Fuglafjørður)

U12 gentur (bólkur D) KÍ c, HB c, 07 Vestur b, AB a kl. 12:00 (Klaksvík)

U12 gentur (bólkur F) EB/S b, NSÍ a, ÍF a, AB b kl. 11:30 (Margáir)

U14 dreingir C Giza Hoyvík b - AB b kl. 13:00

U14 gentur A B68 - AB/B71 kl. 13:00

U17 gentur MB - AB/B71 kl. 10:30

 

Mánadagin 05.06.2017:

Útidystir:

2. deild kvinnur AB/B71 - Giza Hoyvík kl. ? (inni í Dal)

Leygardagin 27.05.2017:

U10 dreingir (bólkur B) AB a, 07 Vestur a+b, EB/Streymur a, KÍ a, Skála a kl. 10:00

U10 dreingir (bólkur E) AB b+c, B36 d+e, TB b+c, Giza Hoyvík a, Skála b+c kl. 12:30

U14 dreingir C AB b - 07 Vestur b kl. 15:00

 

1. deild menn Víkingur - AB kl. 14:00

2. deild menn 07 Vestur - AB kl. 15:00

U17 gentur Víkingur - AB kl. 16:00

U16 dreingir B Skála - AB kl. 11:00

U14 gentur A HB - AB/B71 kl. 17:00

U10 dreingir (bólkur G) HB h+i, KÍ d+e+f, AB d+e, EB/Streymur b, NSÍ b kl. 10:00 (Gundadalur n.v.)

 

Sunnudagin 28.05.2017:

2. deild kvinnur AB/B71 - EBS/Skála kl. ? (inni í Dal)