Leygardagin og sunnudagin 7. og 8. juli 2018 skipar B36 aftur fyri Intersport Summar Cup. Kappingin er ein barna- og ungdómskapping, har dentur verður lagdur á bæði tað ítróttarliga eins og tað sosiala, ið øll børn og ung í Føroyum kunnu fáa gleði av og sum kann skapa vinabond tvørtur um feløgini. 

Hetta er fimta árið, at B36 skipar fyri Intersport Summar Cup og ætlanin er, at hetta skal vera eitt afturvendandi summar tiltak, ið børn og ung kunnu gleða seg til hvørt ár.

Sum nakað nýtt, so verður kappingin hjá U11, U13 og U15 skipa yvir tveir dagar, har tað eisini verður møguligt hjá liðum at gista í Tórshavn. U7 og U9 kappingarnar vera bert leygardagin 7. juli.

Afturat sjálvari fótbóltskappingini verður eitt eventøkið, har øll, sum luttaka í kappingini, kunnu hugna sær og hava ein steðg frá fótbóltsdystunum og stuttleika sær saman við vinum og kenningum. Møguleiki er svimja og bowla ókeypis hendan dagin.

Les meira um kappingina og melda til á www.summarcup.fo.

Leygardagin 21.04.2018:

Heimadystir

U9 dreingir (bólkur A) B36 a, B36 b, AB a, HB c, KÍ a og KÍ b kl. 10:00 (inni í Vika)

U9 dreingir (bólkur F) AB b, B71 a, EB/Streymur b, B36 e, Giza Hoyvík a, MB a, NSÍ d kl. 10:00 (inni í Vika)

U18 gentur AB/B71 - Giza Hoyvík kl. 13:00 (inni í Vika)

Útidystir

U9 gentur (bólkur E) AB a, AB b, AB c, Giza Hoyvík a, KÍ b, MB a og TB b kl. 13:00 (Hoyvík)

U7 dreingir (bólkur A) 07 Vestur a, B36 a, B36 b, EB/Streymur a, HB a, NSÍ a, AB a og AB b kl. 11:00 (Sørvágur)

U8 dreingir (bólkur C) KÍ a, KÍ b, AB a, AB b, Víkingur b, Víkingur c og B68 a kl. 10:30 (Svangaskarð)

U11 dreingir (bólkur E) HB d, AB b, ÍF b og TB a kl. 11:20 (Tvøroyri)

U13 dreingir (bólkur I) Giza Hoyvík c, HB g, NSÍ c, AB b og B36 c kl. 10:00 (Hoyvík)

U15 dreingir Skála - AB kl. 18:00 (undir Mýruhjalla)

2. deild menn ÍF - AB kl. 18:00 (í Fløtugerði)

 

Sunnudagin 22.04.2018:

Útidystir

Betri-deildin menn B36 - AB kl. 15:00 (Gundadalur, ovari vøllur)

2. deild kvinnur ÍF/Víkingur - AB kl. 12:30 (í Sarpugerði)

2. deild kvinnur AB/B71 - 07 Vestur b kl. 15:00 (inni í Dal)

 

Mánadagin 23.04.2018:

Útidystir

U21 dreingir HB - AB kl. 20:00 (Gundadalur, ovari vøllur)

 

Mikudagin 25.04.2018:

Útidystir

Løgmanssteypið NSÍ - AB kl. 17:00 (við Løkin)

 

Lutaseðlarnir á Páskatombolanum eru drignir, og vinnaranumrini eru hesi:

1. Gulur 137

2. Bláur 528

3. Bláur 752

4. Hvítur 910

5. Reyður 505

6. Bláur 580

7. Bláur 896

8. Gulur 24

9. Grønur 364

10. Bláur 513

11. Hvítur 978

12. Hvítur 987

13. Reyður 64

14. Reyður 617

15. Reyður 180

Vinnarar kunnu ringja tlf. 510669.

AB takkar fyri stuðulin og ynskir øllum einar gleðiligar páskir.

 

Paskatombola

AB skipar fyri stórum páskatombola Skírisdag 29. mars 2018 kl. 14.00 í AB-húsinum.

 

Útidystir:

       

Leygardagin 17.03.2018

Betri deildin menn

EB/Streymur - AB

Kl. 17:00

í Hólmanum

Leygardagin 17.03.2018

U21 dreingir

EB/Streymur - AB

Kl. 19:15

í Hólmanum

Sunnudagin 18.03.2018

U15 dreingir

07 Vestur a - AB

Kl. 14:00

á Dungasandi