Leygardagin 14. september Vegna veður hevur FSF avlýst allar dystir leygardagin 14. september. Nærri kunning kemur um, nær dystirnir vera spældir!

Kl. 15.00 2. deild kvinnur AB - ÍF/VÍK/B68 á Argjum (útsettur til 22. september)

Kl. 13.00 Dr. U13 (C) ABb, HBf, B36c, FCH, KÍb á Argjum (Er flutt til sunnudagin 22. sept. kl. 12.30)

Kl. 10.00 Dr. U13 (B) ABa, VÍKb, HBe, ÍF í Gøtu

Kl. 11.00 Dr. U7 (C1) ABa, ABb, ABc, HBd, HBe, ÍF, EBSc í Fuglafirði

Kl. 19.15 Ge. U18 KÍ - AB/B71 í Klaksvík (Fluttur til 24. september)

Kl. 10.00 Dr. U17 TB/FCS/Royn - AB/B71 í Vági (Fluttur til 22. september)

Kl. 10.30 Ge. U9 (C) ABa, ABb, B68, Royn, B36c, HBc, MB, NSÍb í Hvalba (Avlýst vegna veður)

Kl. ???? Dr. U9 (B1) ABa, ABb, Skála, B36b, TBa, FCHa, Skála, í Trongisvági (Útsett til 21. september vegna veður)


Sunnudagin 15. september

Kl. ???? 2. Deild kvinnur HB - AB/B71 í Havn  (HB farið úr kappingini)

Kl. 15.00 Betrideildin Víkingur - AB í Gøtu (1-1)


Mánadagin 16. september

Kl. 19.15 Dr. U21 KÍ - AB í Klaksvík

Kl. 18.00 Ge. U18 ÍF/Víkingur/B68 - AB/B71 í Leirvík (útsettur frá 31. august)


Mikudagin 18. september

Kl. 18.30 Dr. U15 ½vøll AB - B36b á Argjum (flutt frá leygardag)

Kl. 18.30 2. deild kvinnur AB/B71 - AB


Fríggjadagin 20. september

Kl. 19.30 2. deild AB - B68 á Argjum


Leygardagin 21. september

Kl. 15.15 Dr. U9 (B1) ABa, ABb, Skála, B36b, TBa, FCHa, Skála, í Trongisvági (Flutt frá 14. sept. vegna veður)

Kl. 14.00 Dr. U8 (B1) ABa, ABb, EBSa, EBSb, TB, HBb í Trongisvági


Sunnudagin 22. september

Kl. 14.00 2. deild Kvinnur AB - ÍF/Vík/B68 á Argjum

Kl. 17.00 Betrideildin AB - KÍ á Argjum

Kl. 12.30 Dr. U11 (C1) ABc, NSÍb, EBSb, B36e, HBg á Argjum

Kl. 12.30 Dr. U11 (A1) ABa, B36a, FCS, HBb, KÍb í Havn

Kl. 16.30 Ge. U11 (C) ABb, B36b, FCH, ÍF, TB, MB, ÍF í Hoyvík

Kl. 18.30 Ge. U11 (B1) ABa, HBb, Skálab, FCS, B68 í Havn

Kl. 14.00 Dr. U17 TB/FCS/Royn - AB/B71 í Vági

 

Mánadagin 23. september

Kl. 17.00 Dr. U21 AB - FC Hoyvík á Argjum


Týsdagin 24. september

Kl. 19.15 Ge. U18 KÍ - AB/B71 í Klaksvík


Leygardagin 28. september

Kl. ???? Dr. U8 (B1) í Havn

Kl. ???? Dr. U13 (B) á Argjum

Kl. ???? Dr. U13 (C) í Klaksvík

Kl. ???? Dr. U15 ½vøll MB - AB í Miðvági

Kl. ???? 2. deild menn AB - 07Vestur á Argjum


Sunnudagin 29. september

Kl. ???? Dr. U15 (B) HB - AB í Havn

Kl. ???? Betrideildin AB - Skála á Argjum


Mikudagin 2. oktober

Kl. 18.30 Dr. U15 AB - ÍF á Argjum (Fluttur frá 21. september)


Leygardagin 5. oktober

Kl. ???? Dr. U13 (C) ABb, HBf, B36c, FCH, KÍb á Argjum (Flutt frá 14. september)

Kl. ???? Dr. U11 (A1) í Klaksvík

Kl. ???? Dr. U11 (B1) í Gøtu

Kl. ???? Dr. U9 (B1) í Hoyvík

Kl. ???? Ge. U11 (C) í Fuglafirði

Kl. ???? GE U11 (B1) á Argjum

Kl. ???? Dr. U11 (C1) á Eiði