Fríggjadagin 26. apríl

Kl. 19.00 2. Deild menn KÍ - AB í Klaksvík (flutt frá kl. 20.00)

Leygardagin 27. apríl

Kl. 12.00 Dreingir U8 ABa, ABb, FC Hoyvíka, FC Hoyvíkb, TBa, TBb, FC Suðuroy, HBc og HBd á Argjum

Kl. 15.00 Gentur U18 AB/B71 - EBS á Argjum

Kl. 09.00 Gentur U11 ABa og ABb, HBc, KÍb, Skálab, B36b, MB í Klaksvík

Kl. 10.00 Dreingir U7 ABa, ABb, MBb, MBb, HBd í Miðvági

Kl. 12.00 Dreingir U11 ABa, HBd, KÍc, Víkingura, Skálaa á Skála

Kl. 13.00 Dreingir U11 ABb, B36e, B68b, ÍF, TBa í Fuglafirði


Sunnudagin 28. apríl

Kl. 14.00 Dreingir U15 TB/FCS/Royn - AB í Vági (flutt frá leygardag)

Kl. 18.30 2. deild kvinnur AB/B71 - AB á Sandi

Kl. 18.00 Dreingir U17 Skála - AB/B71 á Skála


Týsdagin 30. apríl

Kl. 18.00 Betrideildin AB - Víkingur á Argjum


Mikudagin 1. mai

Kl. 19.30 U21 NSÍ - AB í Runavík

20. juni - 25. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord

13. juni - 19. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord