Dystartíðir fyri tað komandi vikuskiftið vera vanliga lagdar her á heimasíðuna hvørt týskvøld. 


Leygardagin 25. september

Kl. 12.30 Dr. U13 (EU 5-9) ABa, B36b, HBb, KÍb, FCS á Argjum

Kl. 14.00 1. deild menn EB Streymur - AB í Streymnesi

Kl. 17.00 2. deild menn NSÍ - AB í Runavík

Kl. 09.00 Dr. U13 (B. pláss 5-10) ABb, Skálaa, HBc, KÍc í Klaksvík

Kl. 11.00 Dr. U13 (C. 13-16) ABc, FCHa, EBSd, B71 í Streymnesi

Kl. 14.00 Ge. U13 (B. hálvfinala 2) AB, EBS, ÍF, NSÍ í Runavík

Kl. 18.15 Dr. U17 (B) Skála - AB á Skála

Kl. 09.00 Dr. U8 (A) ABa, 07Va, NSÍa, FCHa í Sørvági

Kl. 11.00 Dr. U8 (B1) ABb, HBa, HBb, 07Vc, 07Vd, B36c, B68 í Havn

Kl. 10.00 Dr. U9 (B1) ABa, ABb, ÍFa, ÍFb, B71, Víkingura, Víkingurb í Gøtu

Kl. 09.30 Ge. U9 (B1) ABa, ABb, B68b, FCHa, B68a, EBSa, B71, EBSb á Toftum

Kl. 12.30 Dr. U15 (B) B36b - AB/B71 í Havn


Sunnudag 26. september

Kl. 12.30 Betrideild kvinnur  AB/B71 - Víkingur á Argjum

Kl. 12.15 1. deild kvinnur ÍF - AB/B71 í Fuglafirði


Mánadag 27. september

Kl. 20.00 Dr. U21 (A) AB - HB á Argjum

 

 

20. juni - 25. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord

13. juni - 19. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord