Leygardagin 25. mai

Kl. ??.?? Dr. U15½ AB - MB á Argjum (Fluttur til sunnudag 26. mai)

Kl. 13.00 Dr. U15 AB - TB/FCS/Royn á Argjum

Kl. 11.15 Dr. U17 AB/B71 - HBb á Sandi (fluttur av Argjum)

Kl. 11.30 Dr. U13 AB, HBd, B36 steypakapping á Argjum (Flutt úr Klaksvík)

Kl. 10.00 Ge. U11 ABa, ABb, HBc, KÍb, Skálab, B36b og MB  á Skála

Kl. 15.00 Dr. U7 ABa, ABb, B36d, B36e, B36f og HBd í Havn

Kl. 09.30 Dr. U7 ABc, MBa, KÍa, KÍb í Miðvági

Kl. 18.30 2. Deild menn B68 - AB á Toftum

Kl. 13.00 Dr. U11 ABa, ÍF, TBa, HBd og Skálaa í Havn

Kl. 11.00 Dr. U11 ABb, Víkingurb, Víkingurc, B68a og B36d í Leirvík


Sunnudagin 26. mai

Kl. 12.30 Dr. U15½ AB - MB á Argjum (fluttur frá leygardag 25. mai)

Kl. 15.00 Betrideildin B36 - AB í Havn

Kl. 18.00 2. deild kvinnur AB - FC Hoyvík á Argjum

Kl. 18.30 2 deild kvinnur AB/B71 - ÍF/VÍK/B68 á Sandi

 

Hósdagin 30 mai

Kl. ??.00 Dr U15 ÍF - AB í Fuglafirði (Útsettur)


Fríggjadagin 31. mai

Kl. 18.30 2. Deild menn 07V - AB í Sørvági

 

Leygardagin 1. juni

Kl. 10.30 Dr. U17 AB/B71 - FC Hoyvík á Argjum (útsettur til hósd. 6. juni kl. 20.15)

Kl. 12.30 Dr. U13 ABa, ÍFa, Skálaa, Skálab á Argjum

Kl. 15.00 Gentur U18 AB/B71 - ÍF/Víkingur/B68 á Argjum

Kl. 10.00 Ge. U9 ABa, B68, KÍa, NSÍc, KÍb, B36c, MB á Toftum (Flutt úr Miðvági)

Kl. 13.00 Dr. U9 ABa, ABb, B36a, 07Vestura í Sandavági

Kl. 09.00 Dr. U15½  NSÍb - AB í Runavík

Kl. 09.00 Dr. U8 ABa, ABb, MBa, MBb, Skálaa, Skálab, KÍb í Klaksvík


Sunnudagin 2. juni

Kl. 15.30 Betrideildin KÍ - AB í Klaksvík

Kl. 18.00 2. deild kvinnur 07Vestur - AB/B71 í Sørvági

Kl. 18.00 2. deild kvinnur HB - AB í Havn

Hósdagin 6. juni

Kl. 20.15 Dr. U17 AB/B71 - FC Hoyvík á Argjum (útsettur frá 2. juni) 


Leygardagin 8. juni

Kl. ----- Gentur U18 AB/B71 - KÍ steypakapping á Argjum (Útsettur til annan leikdag)

Kl. 10.45 Dr. U15 B71 - AB á Sandi

Kl. ---- Dr. U17 TB/FCS/Royn - AB/B71 í Suðri (útsettur til 18. august)

Kl. 16.30 Ge. U11 ABa, ABb, MB, B36b, HBc í Havn

Kl. 11.00 Dr. U7 ABa, ABb, ABc, MBa á Argjum. (Flutt av Toftum)

Kl. 14.30 Dr. U11 ABa, B68b, 07Vb, HBf í Havn

Kl. 13.00 Dr. U11 ABb, HBc, KÍb, TBa, Víkb í Leirvík

 

Mánadagin 10. juni (2. Hvítusunnudagur)

Kl. ???? 2. Deild kvinnur AB/B71 - FC Hoyvík á Sandi

Kl. 14.00 2. deild kvinnur AB - 07Vestur á Argjum

Kl. 14.00 Dr. U15½ Víkingurb - AB í Leirvík 

Týsdagin 11. juni

Kl. 19.30 Dr. U21 HB - AB í Havn (2-2)

kl. 18.30 Dr. U15 ÍF - AB í Fuglafirði (fluttur frá 30. mai) (5-1)

 

Fríggjadagin 14. juni

Kl. 18.30 2. Deild Menn AB - Víkingur á Argjum


Leygardagin 15. juni

Kl. 10.00 Dr. U15 AB - B68 á Argjum

Kl. 14.00 Ge. U18 EBS/Skála - AB/B71 á Skála

Kl. 15.00 Dr. U13 ABa, HBc, B36b, Skálab í Havn

Kl. 10.00 Dr. U17 HBb - AB/B71 í Havn

Kl. 13.30 Dr. U15½ EBSb - AB á Eiði

Kl. 19.00 Betrideildin NSÍ - AB í Runavík


Sunnudagin 16. juni

Kl. 15.00 2. Deild kvinnur AB - AB/B71 á Argjum

Mánadagin 17. juni

Kl. 19.30 Dr. U21 Skála - AB steypakapping á Skála

 

Mikudagin 19. juni

Kl. 19.00 2. deild kvinnur FC Hoyvík - AB í Hoyvík


Hósdagin 20. juni

Kl. 20.30 Ge. U18 AB/B71 - KÍ steypakapping á Argjum (útsettur frá 8. juni)


Leygardagin 22. juni

Kl. 15.00 2. Deild menn AB - Undrið á Argjum

Kl. 17.00 Dr. U15 1/2 AB - FC Hoyvíkb á Argjum

Kl. 13.30 Dr. U13 AB - 07V og Víkingur - AB, steypakapping á Argjum

Kl. 10.30 Dr. U7 ABa, ABb, ABc, 07Va, 07Vb, FC Hoyvíka, FC Hoyvíkb várkapping á Argjum

Kl. ???? 2. Deild kvinnur AB/B71 - HB á Sandi

Kl. 15.30 2. deild kvinnur ÍF/VÍK/B68 - AB í Leirvík

Kl. 14.00 Dr. U15 Skála - AB á Skála

Kl. 12.00 Dr. U17 FC Hoyvík - AB/B71 í Hoyvík

Kl. 12.00 Dr. U9 ABa, ABb, B36c, B36d, B36e, HBc, NSÍb, Skála, B71 várkapping í Havn

Kl. 10.00 Dr. U8 AB, FCHoyvík, B36c, B36d, EBSa, EB/Sb várkapping í Hoyvík

Kl. 09.00 Ge. U9 ABa, ABb, Skála, Víkingur, EB/S várkapping á Eiði


Sunnudagin 23. juni

Kl. 15.00 Betrideildin AB - Víkingur á Argjum


Mánadagin 24. juni

Kl. 19.30 Dr. U21 B36 - AB í Havn.

 

Leygardagin 17. august

Kl. 11.00 Dr. U15 AB - B71 á Argjum (útsettur)

Kl. 12.30 Dr. U9 ABa, ABb, FCHa, TBa, TBb, Skála, B36b á Argjum (Avlýst. 5 lið hava givið avboð)

Kl. ???? 2. Deild kvinnur AB - HB á Argjum  (HB farið úr kappingini)

Kl. ????  Ge. U18 ÍF/Vík/B68 - AB/B71 í Gøtu (Útsettur til 31. august)

Kl. 11.00 Dr. U7 ABa, ABb, ABc, EBSc, HBc, HBd, HBe, ÍF í Havn

Kl. 10.00 Dr. U13 ABa, 07Vb, B36b á Tórsvølli

Kl. 16.00 2. Deild menn NSÍ - AB í Runavík

Kl. 12.30 Dr. U13 ABb, B36c, TBb í Hoyvík

Kl. 12.30 Ge. U9 ABa, ABb, B36c, B36d, B68, HBc, MB, NSÍb, Royn í Miðvági


Sunnudagin 18. august

Kl. 15.00 Betrideildin AB - NSÍ á Argjum

Kl. 15.00 Dr. U17 TB/FCS/Royn - AB/B71 í Trongisvági

Kl. 14.30 2. Deild kvinnur AB/B71 - 07V á Sandi (fluttur frá 17. august)

 

Hósdagin 22. august

Kl. 19.45 2. Deild kvinnur FC Hoyvík - AB/B71 í Hoyvík

Kl.20.00 2. Deild kvinnur 07V - AB í Sørvági


Leygardagin 24. august

Kl. 12.30 Dr. U8 ABa, ABb, HBb, EBSa, EBSb, TB á Argjum

Kl. 11.00 Dr. U11 ABb, VÍKc, Skálaa á Argjum

Kl. 15.30 Ge. U18 AB/B71 - KÍ á Argjum

Kl. 11.30 Dr. U11 ABa, HBb, B36a  í Vági

Kl. 09.00 Dr. U11 ABc, HBg, B36e í Runavík

Kl. 13.30 Ge. U11 ABa, B68, HBb á Toftum

Kl. 13.00 Ge. U11 ABb, B36b, FCHoyvík í Miðvági

Kl. 16.15 Dr. U17 AB/B71 - TB/FCS/Royn á Sandi

Kl. 10.00 Dr. U15 TB/FCS/Royn - AB í Vági


Sunnudagin 25. august

Kl. 17.00 Betrideildin AB - B36 á Argjum

Kl. 14.30 2. Deild menn FC Suðuroy - AB í Vági

Mikudagin 28. august

Kl. 18.30 Dr. U21 AB - Undrið á Argjum (Fluttur frá 26. august)


Leygardagin 31. august

Kl. 10.00 Dr. U7 (C1) ABa, ABb, ABc, EBSc, HBd, HBe, ÍF á Argjum

Kl. 12.00 Ge. U9 (C) ABa, ABb, B36c, B36d, NSíb, MB, B68, HBc, ROYNa, ROYNb á Argjum

Kl. ???? Dr. U15 (B) AB - ÍF á Argjum (útsettur til 21. september)

Kl. 18.00 2. deild menn AB - FC Hoyvík á Argjum

Kl. 13.00 Dr. U9 (B1) ABa, ABb, TBa, TBb, Skála, B36b, FCHa, á Skála

Kl. 12.00 Dr. U13 (B) ABa, HBc, HBd, HBe, B71 í Havn

Kl. 10.00 Dr. U13 (C) ABb, NSÍ, EBSb, B36c, B68 í Havn


Sunnudagin 1. september

Kl. 15.00 Betrideildin TB - AB í Trongisvági

Kl. 16.00 Dr. U15 ½vøll AB - HBb á Argjum (flutt frá leygardag vegna plásstrot á vøllinum)

Kl. 14.30 2. Deild kvinnur AB/B71 - 07Vestur á Sandi


Mánadagin 2. september

Kl. 20.00 Dr. U17 AB/B71 - HBb á Argjum (fluttur frá leygardag)

Mikudagin 11. september

Kl. 19.30 Dr. U15 AB - B71 á Argjum (útsettur frá 17. august) Fluttur frá kl. 18.30 til kl. 19.30


Hósdagin 12. september

Kl. 18.30 2. Deild kvinnur AB/B71 - AB á Sandi (útsettur frá 8. september)

Kl. ??.?? Dr. U21 AB - NSÍ á Argjum (Útsettur til 7. oktober)


Fríggjadagin 13. september

Kl. 20.00 2. deild menn EBS - AB á Eiði

Leygardagin 14. september Vegna veður hevur FSF avlýst allar dystir leygardagin 14. september. Nærri kunning kemur um, nær dystirnir vera spældir!

Kl. 15.00 2. deild kvinnur AB - ÍF/VÍK/B68 á Argjum (útsettur til 22. september)

Kl. 13.00 Dr. U13 (C) ABb, HBf, B36c, FCH, KÍb á Argjum (Er flutt til sunnudagin 22. sept. kl. 12.30)

Kl. 10.00 Dr. U13 (B) ABa, VÍKb, HBe, ÍF í Gøtu

Kl. 11.00 Dr. U7 (C1) ABa, ABb, ABc, HBd, HBe, ÍF, EBSc í Fuglafirði

Kl. 19.15 Ge. U18 KÍ - AB/B71 í Klaksvík (Fluttur til 24. september)

Kl. 10.00 Dr. U17 TB/FCS/Royn - AB/B71 í Vági (Fluttur til 22. september)

Kl. 10.30 Ge. U9 (C) ABa, ABb, B68, Royn, B36c, HBc, MB, NSÍb í Hvalba (Avlýst vegna veður)

Kl. ???? Dr. U9 (B1) ABa, ABb, Skála, B36b, TBa, FCHa, Skála, í Trongisvági (Útsett til 21. september vegna veður)


Sunnudagin 15. september

Kl. ???? 2. Deild kvinnur HB - AB/B71 í Havn  (HB farið úr kappingini)

Kl. 15.00 Betrideildin Víkingur - AB í Gøtu (1-1)


Mánadagin 16. september

Kl. 19.15 Dr. U21 KÍ - AB í Klaksvík

Kl. 18.00 Ge. U18 ÍF/Víkingur/B68 - AB/B71 í Leirvík (útsettur frá 31. august)


Mikudagin 18. september

Kl. 18.30 Dr. U15 ½vøll AB - B36b á Argjum (flutt frá leygardag)

Kl. 18.30 2. deild kvinnur AB/B71 - AB


Fríggjadagin 20. september

Kl. 19.30 2. deild AB - B68 á Argjum


Leygardagin 21. september

Kl. 15.15 Dr. U9 (B1) ABa, ABb, Skála, B36b, TBa, FCHa, Skála, í Trongisvági (Flutt frá 14. sept. vegna veður)

Kl. 14.00 Dr. U8 (B1) ABa, ABb, EBSa, EBSb, TB, HBb í Trongisvági

Kl. 11.00 Dr. U15 ½vøll MB - AB í Miðvági

 

Sunnudagin 22. september

Kl. 14.00 2. deild Kvinnur AB - ÍF/Vík/B68 á Argjum

Kl. 17.00 Betrideildin AB - KÍ á Argjum

Kl. 12.30 Dr. U11 (C1) ABc, NSÍb, EBSb, B36e, HBg á Argjum

Kl. 12.30 Dr. U11 (A1) ABa, B36a, FCS, HBb, KÍb í Havn

Kl. 16.30 Ge. U11 (C) ABb, B36b, FCH, ÍF, TB, MB, ÍF í Hoyvík

Kl. 18.30 Ge. U11 (B1) ABa, HBb, Skálab, FCS, B68 í Havn

Kl. 14.00 Dr. U17 TB/FCS/Royn - AB/B71 í Vági

 

Mánadagin 23. september

Kl. 17.00 Dr. U21 AB - FC Hoyvík á Argjum (Avlýstur, FC Hoyvík fekk ikki mannað lið)


Týsdagin 24. september

Kl. 19.15 Ge. U18 KÍ - AB/B71 í Klaksvík


Leygardagin 28. september

Kl. 14.00 2. deild menn AB - 07Vestur á Argjum

Kl. 10:00 Dr. U13 (B) ABa, HBe, 07Vb, B36b á Argjum

Kl. 12.30 Dr. U8 (B1) ABa, ABb, HBb, EBSa, EBSb, TB í Havn

Kl. 09.00 Dr. U13 (C) ABb, B68, KÍb, Skálab í Klaksvík

Kl. 10.00 Dr. U7 ABa, ABb, 07Vb, B36c, B36d, FCHa, FCHb í Havn (Heystkapping)


Sunnudagin 29. september

Kl. 17.15 Dr. U15 (B) HB - AB í Havn

Kl. 15.00 Betrideildin AB - Skála á Argjum

 

Mikudagin 2. oktober

Kl. 18.30 Dr. U15 AB - ÍF á Argjum (Fluttur frá 21. september)


Leygardagin 5. oktober

Kl. 12.00 Ge U11 (B1) ABa, HBb, Skálab, FCS, B68 á Argjum

Kl. 10.00 Dr. U13 (C) ABb, HBf, B36c, FCH, KÍb á Argjum (Flutt frá 14. september)

Kl. 15.30 Dr. U15 (B) AB - Skála á Argjum

Kl. 14.00 Dr. U15½ AB - NSÍb á Argjum

Kl. 15.00 Dr. U11 (A1) ABa, FCS, B36a, HBb, KÍb í Klaksvík

Kl. 09.00 Dr. U11 (B1)  ABb, B68a, Víkc, Skálas, HBe í Leirvík

Kl. 12.00 Dr. U9 (B1) ABa, ABb, TBb, Skála, B36b, TBA, TBb, FCHa  í Hoyvík (flutt frá kl. 13.00)

Kl. 09.30 Ge. U11 (C) ABb, B36b, TB, ÍF, FCH, MB í Fuglafirði

Kl. 10.00 Dr. U11 (C1) ABc, NSÍb, EBSb, B36c, HBg á Eiði

Kl. 12.15 Ge. U9 (C) ABa, ABb, B36c, B36d, NSÍb, MB, B68, HBc, Royn á Toftum

Kl. 13.00 2. Deild menn Víkingur - AB í Gøtu

Kl. 16.30 Betrideildin ÍF - AB í Fuglafirði


Sunnudagin 6. oktober

Kl. 14.15 Dr. U13 (B) ABa, HBe, VÍKb, ÍF, B71 á Sandi


Mánadagin 7. oktober

Kl. 17.00 Dr. U21 AB - NSÍ á Argjum (fluttur frá kl. 16.00)


Leygardagin 12. oktober

Kl. 10.00 Dr. U13 (B) ABa, HBc, HBd, HBe, B71 á Argjum