Dystartíðir fyri tað komandi vikuskiftið vera vanliga lagdar her á heimasíðuna hvørt týskvøld. 

 

Mánadagin 10. mai

Kl. 19.30 Dr. U21 upp- og niðurflytingardystur AB - ÍF í Streymnesi

Kl. ???? Dr. U21 steypakapping FCH - AB í Hoyvík (Fluttur til 31. mai)


Mikudagin 12. mai

Kl. 18.00 1. deild menn AB - B36 á Argjum


Hósdagin 13. mai (Kristi Himmalferðardagur)

Kl. ???? 1. deild kvinnur AB/B71 - KÍ á Sandi

Kl. ???? Betrideildin kvinnur AB/B71 - HB á Sandi


Leygardagur 15. mai

Kl. 15.00 1. deild menn AB - B71 á Argjum

Kl. 18.00 2. deild menn AB - SKála á Argjum

Kl. ???? Dr. U13 (A) ABa, NSÍa, HBb, 07Va á Argjum (Flutt til sunnudag 16. mai)

Kl. 11.30 Dr. U13 (C) ABb, KÍd, B71, HBf á Argjum

Kl. ???? Ge. U13 (B)AB, KÍ, FCHa, B71, MB  í Hoyvík

Kl. 12.30 Ge. U15 hálvan vøll HB - AB/B71 í Havn

Kl. 12.00 Dr. U17 TB/FCS/ROYN - AB í Vági

Kl. ???? Dr. U8 (A4) ABa, NSÍd, EBSa, KÍc, B68, NSÍc í Runavík

Kl. 09.00 Dr. U8 (B) ABb, FCHd, HBc, B36c, B36d, 07Vc, 07Vd, FCHc í Havn

Kl. ???? Ge. U9 (A3) ABa, ÍFa, ÍFb, HBa, HBb, NSÍ, FCHa í Fuglafirði

Kl. ???? Ge. U9 (B) ABb, ABc, B71, B36e, B36f, B68, HBc, MB, í Havn

Kl. ???? Dr. U9 (A3) ABa, ABb, HBa, HBb, B36b, B36d, Skálaa, Skálab á Skála


Sunnudag 16. mai

Kl. 14.00 Dr. U13 (A) ABa, NSÍa, HBb, 07Va á Argjum (flutt frá leygardag)


Týsdagin 18. mai

Kl. ???? Betrideildin kvinnur AB/B71 - EBS/Skála á Argjum

20. juni - 25. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord

13. juni - 19. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
13.06  19.30 Dr. U18  AB - KÍb  Argir 7 - 0 
           
 18.06 12.00 Dr. U16  TB/FCS/Royn - AB Trongisvágur 3 - 8 
 18.06 13.45 1. Deild  AB - FC/S  Argir 0 - 1 
 18.06 16.00 Dr. U14 ABa - KÍc   Argir 2 - 0 
 18.06 10.15 Ge. U14 AB - KÍa Argir  
18.06 12.00 Dr. U10  ABabc-EBS-FCSab-TB Argir  Várkapping
           
 19.06 15.00  EFFO AB - HB   Argir 0 - 1 

.

20. juni - 26. juni 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
           
 25.06    Dr. U16 AB - HBa  Argir  Útsettur til aftaná summarfrítídina
 22.06  19.00  1. Deild EB/S - AB  Streymnes   
           
24.06  19.00  EFFO KÍ - AB   Klaksvík  
 25.06  12.30  Ge. U17  AB - TB  Argir  
26.06  14.15 Dr. U14 HBe - ABa Havn Sunnudag 
25.06   Ge. U14 B68 - AB  Toftir  Útsettur til aftaná summarfrítídina 
25.06 10.00 Dr. U12 ABb-B36d-MBb-KÍc-VÍKb Midvágur Várkapping
26.06 14.00 Dr. U12 ABa-NSÍa-HB1-HB2-B71b Runavík Várkapping
25.06 10.15 Dr. U14 ABb - EB/Sc Argir   
25.06 15.00  1. Deild AB - Giza/Hoyvik  Argir   

.

27. juni - 3. juli 2016

Dato Klokkan Deild Lið Spælistað Viðmerking
 27.06  19.00  Dr. U18  AB - 07/V  Argir  
29-06  18.00  Dr. U16 EB/S - AB  Streymnes   Útsettur frá 25.04
29.06  19.00  1. Deild AB - HB  Argir   
           
           

.

Njord